Clubclass Malta dil okulu

Clubclass Malta dil okulu

Malta, Uluslararası öğrencilerin İngilizce öğrenmesi için oldukça popüler bir yer olarak kendini ispat etmiş bir ülkedir. Clubclass Malta dil okulu , son 15 yıldır dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin ilgisini çekerek bu başarıya katkıda bulunmuş okullardan biridir.

Clubclass Malta dil okulu, FELTOM’un akredite bir üyesi ve ALTO ve WYSETC’nin tam üyesi olan eğitim Bakanlığı tarafından lisanslıdır.

KONAKLAMA

Clubclass Malta dil okulu, Malta Turizm Otoritesi tarafından denetlenen ve lisanslanan bir dizi konaklama imkânı sunmaktadır. Bu konaklamalar, her öğrencinin bütçe ve ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılmaktadır. Tek yatak odalı ve iki odalı daireler, aynı binada bulunan okul binasında yer almaktadır. Diğer konaklama seçenekleri – konut daireleri, öğrenci yurdu, öğrenci evi, ev sahibi aileler ve oteller şeklinde olup okulun hemen yakınındadır.

Clubclass Malta dil okulu video

Clubclass Malta dil okulu fiyatları için TIKLAYINIZ

Clubclass Malta dil okulu , malta dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.