Malta Vizesi

malta-vize-basvurusu

Malta’da dil eğitimi almak için bir dil eğitim merkezi ile anlaşan öğrencilerin Malta vizesi almaları gerekir. Malta vizesi birkaç sene öncesine kadar İtalya başkonsolosluğundan alınırken günümüzde Malta’nın kendi başkonsolosluğunu açması nedeniyle artık vize işlemleri Malta başkonsolosluğundan yapılmaktadır. Bunun için kurumla iletişime geçmek, hangi belgelerin istendiğini öğrenmek gerekir. Belgeleri verip başvurunuzu yaptığınızda sizleri telefonlara arayarak bazı soruları sorabilirler. Bu işlem güvenliği açısından önemli bir aşamadır. Eğer sorulara doğru cevaplar verirseniz ve eksiksiz bir şekilde başvuru yaparsanız vizeniz verilecektir. Malta vizesi için sizden istenen tüm evrakları eksiksiz bir şekilde bulunduğunuz yada size en yakın VFS Malta vize merkezine iletmeniz gerekecektir..

Malta’ya Dil Eğitimi İçin Gitmek

Dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelen Malta’ya gitmek için vize işlemlerinizi halletmiş olmanız gerekir. Bazı dil okulları bu işlemi de sizin adınıza yaparlar. Fakat işlem güvenliği ve daha kısa sürede sonuç almak için Malta vize işlemlerini sizin yapmanız daha doğru olacaktır.

Malta Vize İşlemleri

Malta’ya gitmek için vize almanız gerekir ve vize işlemleri için de belgeleri eksiksiz olarak toplamanız istenecektir. Sizlerden istenen belgeleri eksiksiz olarak ilgili kuruma sunduğunuzda kısa süre sonra vizeni çıkarılacaktır. Önceleri Malta vizesi bir sene olarak verilirken günümüzde genel olarak altı aylık olarak verilmektedir. Vizeyi aldıktan sonra ülkeye giriş çıkış işlemlerinizi sorun yaşamadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Malta vizesi ve Malta dil okulu fiyatları hakkında bizden tamamen ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Telefon: 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan iletişim kurabilirsiniz.

No Responses

Leave a Reply